Tehniskā tulkošana - pārtikas ražošanas industrijai

Tehniskie tulkojumi pārtikas ražošanas vajadzībām ir īpaša sfēra, kurā ir sava vieta gan specifiskam "kulinārijas slengam", gan terminiem no mašīnbūves nozares.

Šajā nozarē tulkojumu gala lietotāji piešķir lielu nozīmi kvalitatīvam tulkojuma noformējumam, jo bieži tiek tulkotas montāžas, iestatīšanas un ekspluatācijas instrukcijas dažāda veida aprīkojumam un iekārtām. Tātad gala dokumentam jābūt tādam, lai to varētu maksimāli ātri un viegli saprast un ērti pielietot praksē. Tajā pat laikā nedrīkst būt aizmirsta tāda būtiska dokumentācijas sastāvdaļa, kā tulkoto terminu precizitāte.

Komandā kopā ar mūsu tulkotājiem strādā konsultanti – pārtikas rūpniecības nozares speciālisti. Tulkošanas procesā mēs aktīvi sadarbojamies ar mūsu klientu pārstāvjiem. Tas palīdz panākt terminoloģijas atbilstību.

Retāk ir sastopami, bet ne mazāk aktuāli ir tulkojumi pētījumiem par dažādu pārtikas produktu ražošanas procesiem.

Instrukcijas un apraksti, ar kuriem mēs strādājam, sniedz lietotājiem nepieciešamo informāciju par pašu modernāko aprīkojumu dažādām pārtikas rūpniecības novirzieniem.

Aprīkojuma veidi, kuram ir nepieciešami tulkojumi:

  • tehnoloģiskais pārtikas aprīkojums restorāniem, kafejnīcām, ražotnēm (priekš maza, vidēja un liela izmēra cehiem);
  • aprīkojums konservēšanas rūpnīcām, piena, gaļas, augļu, ogu un dārzeņu pārstrādes uzņēmumiem, konditorejas un maizes fabrikām;
  • virtuves kombaini, krāsnis, elektriskās plītis, cepšanas vannas;
  • aukstumtehnika;
  • popkorna, čipsu un citu vieglo uzkodu automātu ekspluatācijas un apkopes instrukcijas;
  • kafijas automātu un cukurvates automātu lietošanas instrukcijas;
  • siera un gaļas kūpinājumu gatavošanas procesu apraksti;
  • un daudz kas cits.

Mūsu biroja speciālistu veiktie tulkojumi atšķiras ar to formatēšanu – tehniskie tulkojumi tiek sagatavoti saskaņā ar standartu „Mērogs 1:1”.

Dokumenta tulkojums, kuru saņem pasūtītājs, vizuāli izskatās tāpat, kā oriģināls, kas tika iesniegts uz tulkošanu – mainās tikai valoda.